DORADZTWO FINANSOWE

Współpracujemy z najlepszą kadrą doradców finansowych, którzy posiadają doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i umiejętności w zakresie dopasowania odpowiednich produktów kredytowych i ubezpieczeniowych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i komfort Kupujących w kwestiach pomocy podczas całego procesu zakupu mieszkania takich jak:

  • określenie możliwości finansowych Kupujących,
  • przygotowanie do wyboru odpowiedniej oferty,
  • wyjaśnienie zasad funkcjonowania produktów kredytowych,
  • objaśnienie wymogów prawnych wynikających z umów kredytowych oraz przepisów odnoszących się do udzielania kredytów,
  • pomoc w doborze odpowiedniego ubezpieczenia na życie lub majątkowego,
  • przygotowanie dokumentacji kredytowej , a nawet reprezentowanie Kupujących przed instytucją finansową w trakcie procesu kredytowego.

Największą korzyścią jest to, że doradcy finansowi współpracujący z naszą firmą znają inwestycję jak i dewelopera dzięki czemu można zastosować szybszą ścieżkę rozpatrywania wniosku. Nasze biuro sprzedaży pomoże Kupującym, którzy pragną wykorzystać swoje szanse kupna wymarzonego mieszkania na Osiedlu Navigator. Chcemy, aby nasi Klienci mogli cieszyć się z osiągniętego celu.

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480