INWESTYCJE

Mieszkania w Kołobrzegu pod wynajem jako lokata - jasne zasady, pewny zysk. Nabywasz prawo własności do mieszkania, które możesz wynająć, zapewniając sobie comiesięczne zyski. Zarabiasz cały rok, a w dalszej perspektywie wzrasta wartość Twojej nieruchomości. Zakup mieszkania jest bardziej opłacalny niż pieniądze złożone na lokacie bankowej.

Nieruchomości w Kołobrzegu wciąż zyskują na wartości - to bezpieczna inwestycja. W każdej chwili można korzystnie sprzedać mieszkanie na wolnym rynku. Do tego momentu istnieje możliwość wynajmowania i uzyskiwania comiesięcznych zysków. W tym czasie można swobodnie połączyć korzystanie ze swojego mieszkania z generowaniem zysku.

Inwestowanie w mieszkania to także Twoje spojrzenie w przyszłość - jako dodatek finansowy do emerytury. To również możliwość przekazania nieruchomości dzieciom lub wnukom.

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480