WYNAJEM

Na rynku znajduje się wiele renomowanych firm, które oferują system opieki i zarządzania własnościowymi mieszkaniami – apartamentami, które generują dla właścicieli nieruchomości stałe i pewne zyski z wynajmu. Na dzień dzisiejszy jest to najbezpieczniejsza lokata kapitału, gwarantująca pewny dochód bez obowiązku nieustannego zaangażowania właściciela. Współpraca z taką firma daje możliwość kompleksowej pomocy od momentu odbioru poprzez wykończenie i umeblowanie, najem i kontakt z najemcą, regularną obsługą w kwestiach technicznych i przejrzyste, miesięczne rozliczenie finansowe.

Najważniejsza przy wyborze mieszkania pod wynajem jest lokalizacja. Lokal mieszkalny, w który inwestujesz musi być położony w atrakcyjnym miejscu takim jak Kołobrzeg. W drugiej kolejności istotny jest także wysoki standard wykończenia budynku, infrastruktura i przemyślane rozwiązania, które gwarantuje Osiedle Navigator.
W biurze sprzedaży mieszkań Osiedla Navigator możesz przeanalizować ofertę i jej warunki z naszymi specjalistami, którzy pomogą oszacować realność powodzenia operacyjnego biznesu.
Trzeba też mieć na uwadze, że każdy, nawet najlepszy projekt potrzebuje nieco czasu na wypromowanie swojej pozycji na rynku wynajmu.

W przypadku inwestycji w lokale mieszkalne, zysk dla właściciela obejmuje dwie części. Wynajmujący w rzeczywistym czasie otrzymuje środki gwarantowane z wynajmu. Ponadto zarabia na wzroście wartości nieruchomości w czasie trwania wynajmu. Zysk ze wskazanej części gwarantują nasze konkurencyjne ceny i potencjał lokalizacji naszej inwestycji.

Co najważniejsze w zestawieniu z produktami finansowymi, takimi jak akcje, fundusze, lokaty, Kupujący staje się właścicielem lokalu mieszkalnego, umowa zabezpieczona jest w formie aktu notarialnego, ponadto Kupujący zostaje wpisany jako właściciel w księdze wieczystej. Inwestor jest właścicielem mieszkania i może nim dowolnie dysponować, może go w każdej chwili sprzedać z zyskiem lub obciążyć hipoteką w banku – nie ma zasadniczo żadnych ograniczeń co do wyjścia z inwestycji - 100% zysku, gwarancji, bezpieczeństwa.

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480