ARCHITEKTURA

Architektura osiedla, to efekt pracy uznanych architektów kołobrzeskich: Grzegorza i Borysa Majewskich. W ramach projektu powstaną 3 pięciokondygnacyjne budynki, w I etapie Osiedla NAVIGATOR, oferujemy przyszłym właścicielom 75 funkcjonalnych mieszkań o szerokiej gamie metraży 37 - 63 m2 i układach od 2 do 3 pokoi z możliwością wyodrębnienia kuchni jako oddzielnego pomieszczenia. Dzięki dużej liczbie przeszkleń i przestronnych balkonów, uzyskaliśmy nasłonecznioną przestrzeń we wszystkich pomieszczeniach. Nasze obiekty będą w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do wszystkich kondygnacji będzie można dotrzeć cichobieżną windą.

Każdy znajdzie mieszkanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Z myślą o zmotoryzowanych przewidziano garaż, zlokalizowany na kondygnacji podziemnej, który pomieści 32 samochody oraz miejsca postojowe na terenie osiedla. Obiekt będzie posiadał ogrodzony, wewnętrzny dziedziniec wraz z tematycznym, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci, co zapewni dodatkowy komfort przyszłym lokatorom.

Sąsiedztwo Portu Jachtowego i Rybackiego jako ważnego południowego szlaku żeglarskiego Bałtyku, ukształtowało charakter inwestycji. Inspiracją dla użytych kolorów był spacer o zachodzie słońca brzegiem turkusowego morza po złocistej plaży pełnej muszli i bursztynu, podziwiając widok statków wchodzących do portu przy latarni morskiej.

Dla osób lubiących aktywnie wypoczywać na terenie osiedla zostanie wybudowana siłownia zewnętrzna. To doskonała forma fitnessu na świeżym powietrzu. Zaś w hali garażowej zlokalizowana będzie zamykana rowerownia, dostępna dla wszystkich mieszkańców budynku „A”.

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480