INWESTYCJE

Mieszkania w Kołobrzegu pod wynajem jako lokata - jasne zasady, pewny zysk. Nabywasz prawo własności do mieszkania, które możesz wynająć, zapewniając sobie comiesięczne zyski. Zarabiasz cały rok, a w dalszej perspektywie wzrasta wartość Twojej nieruchomości. Zakup mieszkania jest bardziej opłacalny niż pieniądze złożone na lokacie bankowej.

więcej

DORADZTWO FINANSOWE

Współpracujemy z najlepszą kadrą doradców finansowych, którzy posiadają doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i umiejętności w zakresie dopasowania odpowiednich produktów kredytowych i ubezpieczeniowych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i komfort Kupujących w kwestiach pomocy podczas całego procesu zakupu mieszkania takich jak:

więcej

WYNAJEM

Na rynku znajduje się wiele renomowanych firm, które oferują system opieki i zarządzania własnościowymi mieszkaniami – apartamentami, które generują dla właścicieli nieruchomości stałe i pewne zyski z wynajmu. Na dzień dzisiejszy jest to najbezpieczniejsza lokata kapitału, gwarantująca pewny dochód bez obowiązku

więcej

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480