ŻEGLOWANIE

Żeglowanie ma wiele twarzy, w Kołobrzegu możemy zasmakować dwóch rodzajów żeglarstwa morskiego i śródlądowego. Nowo wyremontowana Marina razem z zapleczem pozwala amatorom jak i doświadczonym żeglarzom korzystać z kursów nauki pływania jak i wynajmu jednostek. Ponadto w okresie wiosenno-letnim możemy na miejscu obejrzeć jachty z całego świata.

więcej

ROWERY

Na terenie Kołobrzegu i okolicznych gmin powstało ok. 60 km tras rowerowych, dzięki czemu jest to idealne miejsce na długie wycieczki. Płasko - nie znaczy nudnie, możemy wybrać się na wyprawy rekreacyjne, a także ekstremalne crossfitowe, które wymagają większego przygotowania. Różnorodność tras w mieście, wzdłuż morza, w lesie powoduje, że każda wyprawa to niezapomniana przygoda i możliwość obcowania z naturą.

więcej

NORDIC WALKING

Najważniejszym, co daje Nordic Walking jest prosty i tani sposób na aktywne spędzenie czasu samemu jak i z przyjaciółmi. Niezwykle ważne jest także, że to, czego obok relaksu najczęściej oczekujemy od sportu czyli spalanie kalorii jest w Nordic Walking wyjątkowo skuteczne. Jest intensywniejsze, niż podczas marszu, przy czym obciążenie dla stawów i kręgosłupa jest (w przypadku równego podłoża) o wiele mniejsze. Doskonała aktywność dla osób ceniących długie spacery brzegiem morza.

więcej

SPACERY

Ścieżki spacerowe w Kołobrzegu znajdują się na każdym kroku. Kołobrzeg to "Perła Bałtyku" i nie mogłoby być inaczej. Dobre położenie Osiedla Navigator powoduje, że wszędzie mamy blisko.

więcej

WĘDKARSTWO

Kołobrzeg łączy w sobie możliwości różnych rodzajów wędkarstwa od połowów przybrzeżnych do dalekomorskich, a także do korzystania z rzeki Parsęty - królowej rzek Pomorza, która ma urozmaicony bieg, wiele zakrętów i uskoków. Warto wspomnieć o okolicznych jeziorach, a w szczególności o największym - Resku Przymorskim w Dźwirzynie, gdzie można łowić ryby słodko jak i słonowodne. Dla wędkarzy dalekomorskich, żadnych wrażeń chętnych morskich przygód, miejscowi armatorzy organizują wyprawy na zmagania z głębinową rybą jaką jest dorsz. Takie wyprawy to niepowtarzalne chwile pełne emocji, które długo pozostają w pamięci.

więcej

KITESURFING I WINDSURFING

Kitesurfing i Windsurfing to sporty ekstremalne, które stały się bardzo popularne, a warunki panujące na Kołobrzeskim wybrzeżu sprzyjają ich uprawianiu. Poczucie ślizgania się po falach i latania-szybowania nad ich grzbietami, tworzą poczucie okiełznania dwóch żywiołów: wody i wiatru. Mocy pływania z żaglem lub latawcem, to poczucie wolności, którego trzeba spróbować.

więcej

JEŹDZIECTWO

Miłosnicy jazdy konnej też znajdą cos dla siebie. W pobliżu miasta rozsianych jest kilkanaście stadnin i szkółek jeździeckich. Można uprawiać ten sport wyczynowo ale największą frajdą są spacery konne nad morzem o zachodzie słońca.

więcej

KOŁOBRZEG

Kołobrzeg to piękna, uzdrowiskowa miejscowość położona nad morzem. Brak przemysłu, czyste powietrze, szeroka plaża, parki, ścieżki spacerowe oraz możliwości uprawiania najróżniejszych sportów a przede wszystkim morze powodują, że miasto rok w rok jest bardzo licznie odwiedzane przez rzesze turystów.

więcej

Plażowanie

Plaża w Kołobrzegu jest po prostu piękna. Piasek jest drobny i biały a plaża szeroka jak boisko sportowe. Dla wszystkich starczy miejsca. Z plaży jest idealne zejście do wody, nie trzeba martwić się o maluchów a w samej wodzie dno jest czyste i łagodnie opada w dół. Na plaży co krok są jakieś atrakcje, albo dla dzieci albo dla trochę starszych. Plaża w Kołobrzegu jest strzeżona prze ratowników.

więcej

NURKOWANIE

Nurkowanie staje się coraz bardziej popularną dyscypliną sportu. Kołobrzeg natomiast ma doskonałe warunku do nauki nurkowania i zdobywania kolejnych etapów. W Kołobrzegu i okolicznych miejscowościach znajdują się liczne szkółki i kluby nurkowe.

więcej

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480