WINSURFING

Windsurfing w Kołobrzegu

Windsurfing w Kołobrzegu

Kitesurfing i Windsurfing to sporty ekstremalne, które stały się bardzo popularne, a warunki panujące na Kołobrzeskim wybrzeżu sprzyjają ich uprawianiu. Poczucie ślizgania się po falach i latania-szybowania nad ich grzbietami, tworzą poczucie okiełznania dwóch żywiołów: wody i wiatru. Mocy pływania z żaglem lub latawcem, to poczucie wolności, którego trzeba spróbować.

Jezioro Resko Przymorskie często wypełnia się małymi białymi żaglami. W Kołobrzegu jak i w Dźwirzynie znajdziemy szkółki dla chcących rozpocząć przygodę życia.

KITESURFING

Kitesurfing w Kołobrzegu

Kitesurfing w Kołobrzegu

Kitesurfing staje się coraz popularniejszy. Dyscyplina ta podobnie zresztą jak windsurfing wymaga w miarę silnego wiatru. Kołobrzeg to idealne miejsce do tego typu sportów. Pływamy po morzu i po Jeziorze Resko Przymorskie. Wrzesień jest idealnym miesiącem a na plaży czasami kilometrami ciągną się porozkładane, suszące się spadochrony.

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480