Plażowanie

Plaża w Kołobrzegu

Plaża w Kołobrzegu

Plaża w Kołobrzegu jest po prostu piękna. Piasek jest drobny i biały a plaża szeroka jak boisko sportowe. Dla wszystkich starczy miejsca. Z plaży jest idealne zejście do wody, nie trzeba martwić się o maluchów a w samej wodzie dno jest czyste i łagodnie opada w dół. Na plaży co krok są jakieś atrakcje, albo dla dzieci albo dla trochę starszych. Plaża w Kołobrzegu jest strzeżona prze ratowników.

Plażowanie

Plaża w Kołobrzegu

Plaża w Kołobrzegu

Z plaży miejskiej blisko do pozostałych atrakcji czy kawiarni, sklepów. Wystarczy przejść prze park i mamy to czego potrzebujemy. Po sezonie nawet zima na plaży roi się od spacerowiczów. Jeśli tylko pogoda pozwoli każdy spacer będzie inny, niezapomniany.

Plażowanie

Plaża w Kołobrzegu

Plaża w Kołobrzegu

Wzdłuż plaży prowadzi piękny, szeroki deptak i trasa rowerowa. Jeśli zbyt mocno dokucza nam wiatr spacer deptakiem będzie o wiele przyjemniejszy.

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480