ŻEGLOWANIE

Żeglarstwo w Kołobrzegu

Żeglarstwo w Kołobrzegu

Żeglowanie ma wiele twarzy, w Kołobrzegu możemy zasmakować dwóch rodzajów żeglarstwa morskiego i śródlądowego. Nowo wyremontowana marina razem z zapleczem pozwala amatorom jak i doświadczonym żeglarzom korzystać z kursów nauki pływania jak i wynajmu jednostek. Ponadto w okresie wiosenno-letnim możemy na miejscu obejrzeć jachty z całego świata.

Naukę żeglowania możemy rozpocząć w najbliższym porcie a swój jacht trzymać w marinie. Dla tych, którzy lubią spokojniejsze, lądowe warunki znajdą je na pobliskim Jeziorze Resko Przymorskie. Można tam z powodzeniem wynająć łódź lub wodować swoją. Równie dobrze można tam dopłynąć ruszając z portu w Kołobrzegu a poprzez port w Dźwirzynie dostać się do jeziora.

Jeśli nie masz uprawnień to nic straconego. Na miejscu w porcie zrobisz kursy na sternika, patenty żeglarskie, kursy motorowodne, jachtowe czy kurs na żeglarza. Jednym słowem wszystko. Marina posiada pełną infrastrukturę dla jachtów, a także odpowiednie wyposażenie dla żeglarzy.

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480