NASZE REALIZACJE

Zakończona sukcesem realizacja projektu Osiedla Pogodnego, zlokalizowanego przy ul. Wylotowej 83 A, B w Kołobrzegu, obejmowała 2 jednoklatkowe, trzypiętrowe budynki mieszkalne, w których usytuowanych jest łącznie 86 lokali mieszkalnych. Poprzez wysoką jakość materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz staranność w wybudowaniu, Osiedle Pogodne wyrobiło własną markę i renomę. Sprzedaż mieszkań od początku realizacji do jej zakończenia utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie.

Osiedle Pogodne charakteryzuje się funkcjonalnymi mieszkaniami, ale także bogato zagospodarowanymi terenami zielonymi. Optymalnie wypełniona przestrzeń na osiedlu wpływa pozytywnie na samopoczucie mieszkańców i jest zachętą do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy jeszcze dynamiczniej się rozwijać i podejmować kolejne wyzwania, związane z budownictwem mieszkaniowym.

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Pogodnym została zakończona!Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480