ABC OSIEDLA

Odkryj Osiedle NAVIGATOR położone w Kołobrzegu przy ul. Rybackiej, zaledwie 800m od Morza Bałtyckiego i złocistej plaży, kilka minut marszu od Parku Nadmorskiego.

więcej

ARCHITEKTURA

Architektura osiedla, to efekt pracy uznanych architektów kołobrzeskich: Grzegorza i Borysa Majewskich. W ramach projektu powstaną 3 pięciokondygnacyjne budynki, w I etapie Osiedla NAVIGATOR, oferujemy przyszłym właścicielom 75 funkcjonalnych mieszkań o szerokiej gamie metraży 37 - 63 m2 i układach od 2 do 3 pokoi z możliwością wyodrębnienia kuchni jako oddzielnego pomieszczenia. Dzięki dużej liczbie przeszkleń i przestronnych balkonów, uzyskaliśmy nasłonecznioną przestrzeń we

więcej

INFORMACJE O FIRMIE

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ADAM PRAJWOCKI powstała w 1994 roku i od tego czasu buduje swą historię na rynku polskim. Jako firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych na początku swojej działalności zajmowaliśmy się wykonywaniem robót budowlanych w postaci wykańczania domów, lokali mieszkalnych i użytkowych. Na swoim koncie mamy zrealizowane samodzielnie dwa budynki usługowe w Kołobrzegu.

więcej

MASZE REALIZACCJE

Zakończona sukcesem realizacja projektu Osiedla Pogodnego, zlokalizowanego przy ul. Wylotowej 83 A, B w Kołobrzegu, obejmowała 2 jednoklatkowe, trzypiętrowe budynki mieszkalne, w których usytuowanych jest łącznie 86 lokali mieszkalnych. Poprzez wysoką jakość materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz staranność w wybudowaniu, Osiedle Pogodne wyrobiło własną markę i renomę.

więcej

WSPÓŁPRACA

Zobacz z kim współpracujemy.

więcej

Prezentowane wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy. Standard i szczegóły wykończenia zależą od indywidualnych ustaleń z deweloperem. Wyposażenie wnętrz nie jest elementem oferty sprzedaży nieruchomości.

pon-pt 830 - 1630

sob 1000 - 1400

+48 697 055 481

+48 697 055 480